Instagram
Cassano Mobilya, geçmişi 1995 yılına uzanan ve mobilyaya duyulan tutkunun yarattığı bir markadır. Onsekiz yıllık birikimimizi aktardığımız bütün mobilya ve aksesuarlar, kalitesiyle sadece müşterilerimizin değil, sektörün de takdirini kazanmış bulunuyor.
 
Dünya mobilya trendlerini yansıtan özgün koleksiyonlar ile mobilya sektörünün aykırı sesi olmayı her zaman başaran firmamız, yenilikçi çizgisiyle de dikkat çekiyor. Yemek grupları, yatak odası grupları, koltuk grupları ve mobilya aksesuarlarından oluşan zengin ürün gamımızı sürekli yenileyerek, her ay en az bir yeni tasarımımızı tüketicinin beğenisine sunuyoruz.  Bir evin ihtiyacı olabilecek her türlü mobilya ve aksesuarı, İstanbul’da ki fabrikasında tamamen kendi bünyesinde üreten Cassano Mobilya , sektörde yüzde yüz öz sermaye ile faaliyet gösteren üretici firmalar arasında yer alıyor. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ürünlerinin ebatlarında değişiklik yapabilen firmamız, uzman tasarım ve mimari ekibiyle her türlü mekanı baştan yapıyor.
 
Tüm ürünleri garanti kapsamında olan firmamız sınırsız müşteri memnuniyeti ilkesi doğrultusunda çalışmalarını yürütmektedir.